00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Крусел

Крусел

Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
23%заштеда
Цена со ДДВ:3.790 ден. 2.899 ден.

ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601 ...

Цена со ДДВ:3.999 ден.

Iskra HM-10 мултифунционален готвач

35%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 2.590 ден.

Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-60

29%заштеда
Цена со ДДВ:4.250 ден. 2.990 ден.

Iskra Батериска сабјеста пила

20%заштеда
Цена со ДДВ:8.499 ден. 6.799 ден.

Iskra PN4600-6 16" Моторна пила

19%заштеда
Цена со ДДВ:6.820 ден. 5.490 ден.

Хилта Iskra 850 W

17%заштеда
Цена со ДДВ:3.490 ден. 2.890 ден.

Iskra ѕидна греалка PTC2021L

16%заштеда
Цена со ДДВ:1.790 ден. 1.490 ден.

Iskra QH-1800CR Купатилска греалка

16%заштеда
Цена со ДДВ:5.990 ден. 4.990 ден.

Електрична моторна пила Iskra SF7J1 ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.899 ден. 1.599 ден.

Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 50 ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 3.390 ден.

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:8.590 ден. 7.302 ден.

Бензинска моторна пила Iskra PN 520 ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:2.999 ден. 2.599 ден.

LAICA PM2000 апарат за тестенини

11%заштеда
Цена со ДДВ:8.499 ден. 7.499 ден.

Iskra Моторна бензинска коса XY-BC4 ...

11%заштеда
Цена со ДДВ:899 ден. 799 ден.

Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-18

11%заштеда
Цена со ДДВ:899 ден. 799 ден.

Сет штрафцигери Iskra ERO HTS-58


следна
Страна 1 од 4, вкупно 50 производи


070/287-777

корисничка поддршка