00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови Rohnson, GRUNDIG, Laica, Hair Majesty, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Krusel
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022520999
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи194
Член од06 Мај, 2015
Последна промена11:59:18 , 21 Фев, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


02/3177-888

за информации и помош при купување