00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ВГРАДЕН ПЛАКАР АКРОН СО ЛИЗГАЧКИ ВРАТИ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вграден плакар со лизгачки врати направен по мерка. Лизгачкиот механизам е изработен од висококвалитетен ТЕФЛОН за долготрајна експлатација, тивко движење и лесно одржување. Врвниот квалитет овозможува едноставно одржување и долгогодишна издржливост и отпорност на вообичаените услови на употреба.Олеснете си го секојдневнието со функционален, а разубавете го со оригинален АКРОН плакар кој совршено се вклопува во вашиот простор.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Акрон
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:5 години
 • профил на компанијата

  Акрон

  • Опис на компанијата:АКРОН Д.О.О водечка фирма во изработка на вградени плакари со лизгачки врати, преградни лизгачки врати, утилити простори по мерка. Добитник на бројни награди за квалитет на своите прозводи. Од 2012 година нов бренд под името АКРОЛИНО- мултифункционални кревети.
  • Име на контакт лице:Маја Стефановиќ, Ивона Кипроска, Јасна Ќортошева-Донкова
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 26-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023214141
  • Факс #:023232121
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  за информации и помош при купување