Мебел
Извлечна колона VIBO со меко затворање
Извлечна колона со жичани полици, достапна во три висини: 118-148см, 148-178см, 178-208см, како и во ширини од 30-60см. Водилката со својата носивост од 120кг и меко затворање извонредно функционира. На располагање Ви е состав зависно од Вашите потреби (висина, ширина, број на жичани корпи, додатни држачи за шишиња...). Производител е италијанската фирма VIBO (www.viboitaly.com) која е европски лидер во производството на хромирани аксесоари за кујни.
Детска Соба ТЕЕН
Плакaр: 90 x 50 x 200 cm Лежај со натказна: 170 x 200 x 80 cm Комода: 60 x 40 x 60 cm ТВ Комода: 80 x 40 x 30 cm Биро: 100 x 46 x 80 cm Достапни бои: - Виолетова-бела - Сина-бела Цената е без душек и монтажа. Бесплатна испорака во поширокиот регион каде Мебел-Ви има сопствени салони.
-15%
Извлечна полица UNIKO за аголен елемент
Извлечна полица UNIKO за аголен кујнски елемент - VIBO, Италија. • Одвоена извлечна полица која може да се додаде на било кој аголен елемент врз постоечка полица • Ергономски е обликуван со интелигентни и функционални детали за едноставна употреба • Предност - идеална искористеност на просторот • Врвно функционални карактеристики (технички и естетски) за врвно дизајнирани кујнски решенија o димензија на врата 450 / 500 mm o длабочина на елемент - минимум 489 mm o вкупна носивост на полица: 30 кг o хромирана жица во исклучително квалитетна завршна обработка од 5 слоеви Hexavalent – хром и загарантирана дебелина 35 микрони o ориенатција - реверзибилна (L / D) • Производител е светски реномираниот и водечки италијански производител за кујнска жичана галантерија VIBO (http://www.viboitaly.com) чии производи ги вградуваат најпознатите производители на кујни • Цена со ДДВ : 6.690 ден. / 5.687 ден. за 1 полица • Саемска промоција до 31.03.2016 = - 15 % попуст

Категорија : Најпопуларни категории: Опрема за бебиња, Столчиња, Мебел за бебиња, Медицински помагала, Фитнес и боди билдинг
Попуст : Цена : Достава : Подредување по :
▼ Сите филтри за напредно пребарување ▼

Бебешки релаксатор Chipolino Беби Б ...

 • Опис на производот : Пожелен за новороденчиња и мали деца на возраст до ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 3.400 ден.

Детска количка Chipolino Софија

 • Опис на производот : Пожелна за деца на возраст 6+ месеци со тежина до ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 5.500 ден.
-49%

Количка за бебе Chipolino Neva 2 во ...

 • Опис на производот : Количка за бебе Chipolino Neva 2 во 1 - Количка + ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 21.600 ден. / 10.999 ден.
-10%

Столица со физиотопка

Laica BC2001 аудио мониторинг СИСТЕ ...

 • Опис на производот : Laica BC2001 аудио мониторинг СИСТЕМ • Бебифон L ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Крусел
 • Цена со ДДВ : 2.990 ден.

Стол со физиотопка детски

Антидекубитален душек – Пневматски

Креветче за спиење и игра Chipolino ...

 • Опис на производот : Пожелна за бебиња и деца со тежина до 15 kg. Второ ...
 • Категорија : Мебел за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 4.320 ден.

Пакет производи - Шишенце, чинија и ...

 • Опис на производот : Пакет производи - Декорирано шишенце од полипропил ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Мак-нова
 • Цена со ДДВ : 541 ден.

Столче за кола Baby Max Jett

 • Опис на производот : Пожелна за деца со тежина од 9 до 36 kg, I, II и I ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 3.375 ден.

Креветче за спиење и игра Baby Max ...

 • Опис на производот : Пожелна за бебиња и деца со тежина до 15 kg. Второ ...
 • Категорија : Мебел за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 4.590 ден.

Пакет производи - Шишенце, чинија и ...

 • Опис на производот : Пакет производи - Декорирано шишенце 250 мл. од по ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Мак-нова
 • Цена со ДДВ : 541 ден.

Столче за кола Chipolino Етро

 • Опис на производот : Пожелна за бебиња на возраст од 0+ мес. (со тежина ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 3.780 ден.

Количка за бебе Ерика BABY MAX

 • Опис на производот : Погодно за деца на возраст од 6 + месеци и тежина ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 3.510 ден.
-24%

Количка VIP Chipolino Пуки

 • Опис на производот : Пожелна за новороденчиња од 0+ месеци со тежина до ...
 • Категорија : Опрема за бебиња
 • Достапност : Има залиха
 • Продавач : Андреј Компани
 • Цена со ДДВ : 14.625 ден. / 10.999 ден.

Страна 1 од 202, вкупно 3025 производиследна


најави се НАЈАВИ СЕ СО Facebook

Заборавена лозинка
Нов корисник? Регистрирај се

Инфо блок
 
 

 
 

 
 

 
За повеќе информации во врска со веб сајтот
MarketKonekt.com
контактирајте нé на:
 
 • Тел. +389 (0)2 3177 888