00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Суперхеројски фотелји за деца и теинејџери

20%заштеда

Суперхеројски фотелји за деца и теинејџери

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4500.0 ден. 3600 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Колекцијата суперхерои: комфорни и забавни фотелји за деца, тинејџери па и возрасни! Изберете фотелја со стрип мотив од вашиот омилен херој и потонете во удобност со висок квалитет!

  ✓ Бесплатна испорака по карго
  ✓ Гаранција на изработка 12 месеци
  ✓ Водоотпорна надворешна навлака со патент
  ✓ Внатрешна навлака со патент
  ✓ Можност за илустрација од друг суперхерој

  • Овозможуваме дополнување
  • Одржување на 30°
  • Меко полнење: Полиуретанска пена и ЕПС гранули

  Производот се изработува по нарачка. Време за изработка и достава по карго во рок од 5 работни денови.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Ејси
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:1 година
 • Цена на големо без ДДВ:4.900 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Ејси

  • Опис на компанијата:Македонски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни комфорни фотејли (bean bags) со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија. www.ejsi.mk
  • Име на контакт лице:Стевчо Наумоски
  • Адреса:Трајче Трајчески 19
  • Поштенски број:6000
  • Град:Охрид , Македонија
  • Мобилен #:070331391
  • Телефон #:070331271
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка