00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Два часа уживање за две особи во спа делот на Блисс, базен и џакузи за само 1200 денари


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Два часа уживање за две особи во спа делот на Блисс, базен и џакузи за само 1200 денари. Резервации на тел: 070/892777 или 044/456999
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Блисс Бјути Центар & Спа

  • Опис на компанијата:Најмодерна линија на спа центри, разубавување, козметика, слабеење и фитнес.
  • Име на контакт лице:Блисс Бјути Центар & Спа
  • Адреса:Илинденска 208
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 892777
  • Телефон #:044 456999  044456999

  корисничка поддршка