00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Блисс Бјути Центар & Спа

  • Опис на компанијата:Најмодерна линија на спа центри, разубавување, козметика, слабеење и фитнес.
  • Име на контакт лице:Блисс Бјути Центар & Спа
  • Адреса:Илинденска 208
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 892777
  • Телефон #:044 456999

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи2
Член од20 Дек, 2017
Последна промена08:29:18 , 10 Јан, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка