00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Таблет Overmax 7041

15%заштеда

Таблет Overmax 7041

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2999.0 ден. 2549 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Со подарок слушалки.
  Карактеристики:
  - Screen: 7”
  - System: Android 4.4
  - CPU: 4x1,2GHz
  - Resolution: 800x480
  - RAM: 512 MB
  - Built-in memory: 8 GB
  - Battery: 2500 mah
  - Color: black, white, blue, pink, red, navy
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антариас
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Антариас

  • Опис на компанијата:Antarias е фирма основана во областа на телекомуникациите во 1997 година и обезбедува услуги од областа на мобилната телефонија, телефонски апарати, дополнителна опрема, GPS и друга трговија. Антариас како докажана компанија нуди широко портфолио на производи и услуги за своите резиденцијални и бизнис корисници. Со својот позитивен имиџ и континуиран раст и развој Антариас од 2007 година станува партнер на Вип Оператор –Македонија. Долгогодишното функционирање во полето на телекомуникациите и услуги исто така го прави реномиран соработник и овластен дилер за повеќе други реномирани брендови од оваа област. На територијата на Република Македонија Антариас е присутна со 15 сопствени продажни салони и 10 продажни салони на партнерски фирми, кои соработуваат со нашата фирма и работат под истиот бренд.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:бул.К.Ј.Питу 17 лок.46
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078330619
  • Телефон #:022401777
  • Факс #:02 2401777
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување