00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Антариас

  • Опис на компанијата:Antarias е фирма основана во областа на телекомуникациите во 1997 година и обезбедува услуги од областа на мобилната телефонија, телефонски апарати, дополнителна опрема, GPS и друга трговија. Антариас како докажана компанија нуди широко портфолио на производи и услуги за своите резиденцијални и бизнис корисници. Со својот позитивен имиџ и континуиран раст и развој Антариас од 2007 година станува партнер на Вип Оператор –Македонија. Долгогодишното функционирање во полето на телекомуникациите и услуги исто така го прави реномиран соработник и овластен дилер за повеќе други реномирани брендови од оваа област. На територијата на Република Македонија Антариас е присутна со 15 сопствени продажни салони и 10 продажни салони на партнерски фирми, кои соработуваат со нашата фирма и работат под истиот бренд.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:бул.К.Ј.Питу 17 лок.46
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078330619
  • Телефон #:022401777
  • Факс #:02 2401777
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Следи2
Број на производи35
Член од14 Мај, 2015
Последна промена14:21:07 , 23 Ное, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt информации и помош при купување