00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Опрема за купатило


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Опрема за купатило. WC шола, лавабо, шкафови, oгледало.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Керамика ДИмола-Асани Груп

  • Опис на компанијата:- Продажба и монтажа на керамички плочки - Опрема за бањи - Санитари
  • Име на контакт лице:Заим
  • Адреса:ЈНА 30
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:00389 (0)31 415873
  • Факс #:00389 (0)31 415873
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  за информации и помош при купување