00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Комплет опрема за Караоке Забава

13%заштеда

Комплет опрема за Караоке Забава

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

10300.0 ден. 8900 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Комплетот за караоке забава содржи:
  - Засилувач AV-339 со USB/SD инпут со 2 приклучоци за микрофон, јачина: 2 x 30 W;
  - 2 звучници TVM-001 со јачина RMS 50W/8W и PEAK 100W/8W, фреквенција 60Hz-18KHz со 92dB, Peak SPL 125dB; и
  - Микрофон BT 111
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:БТ Електроник
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  БТ Електроник

  • Име на контакт лице:Ефрем Камчевски
  • Адреса:Егејска 10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3120354 , 3232005
  • Факс #:02 3120354
  • Година на регистрација:1995
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:7.000 ден. 5.600 ден.

  Звучници TVM-001

  Цена со ДДВ:12.300 ден.

  Звучници Вуфери TVM PP-2815

  Цена со ДДВ:9.000 ден.

  Звучници Вуфери TVM PP-1512

  Цена со ДДВ:12.300 ден.

  Звучници Вуфери TVM PP-2115

  Цена со ДДВ:9.300 ден.

  Звучници Вуфери TVM PP-2812

  Цена со ДДВ:11.500 ден.

  Звучници Вуфери TVM PP-1515
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување