00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

БТ Електроник

  • Име на контакт лице:Ефрем Камчевски
  • Адреса:Егејска 10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3120354 , 3232005
  • Факс #:02 3120354
  • Година на регистрација:1995
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Следи1
Број на производи170
Член од03 Авг, 2011
Последна промена00:15:02 , 28 Апр, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt информации и помош при купување