00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред инвертер Daikin, серија Ururu Sarara


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Напредна инвертерска технологија - висока ефикасност – енергетска класа А - докажани параметри за греење до -20°С надворешна температура - ладење и греење, овлажување и одвлажнување, вентилирање и прочистување на воздухот - напредна електронска контрола која овозможува: ноќен режим на работа; удобен начин на работа; брзо ладење/греење; рамномерна распределба на воздухот; можност за командување преку интернет - внатрешна единица со високоѕидна монтажа - нечујно тивка работа
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Паксон
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Паксон

  • Опис на компанијата:ПАКСОН е авторизиран за продажба, инсталирање и сервисирање на опрема од светски реномираниот бренд за опрема за климатизација – DAIKIN од Јапонија: - VRV системи - ALTHERMA топлински пумпи - високо ефикасни водено ладени топлински пумпи (геотермални топлински пумпи) - инвертерски воздушно ладени топлински пумпи - вентилоконвектори во сите изведби - сплит и мулти сплит инвертер клима уреди Понудата вклучува и други производи за климатизација: клима ормари, клима комори, топловодни калорифери, вентилатори
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Загребска 28-б лок.17
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076360654
  • Телефон #:02/3109998
  • Факс #:02/3108889
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка