00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Паксон

  • Опис на компанијата:ПАКСОН е авторизиран за продажба, инсталирање и сервисирање на опрема од светски реномираниот бренд за опрема за климатизација – DAIKIN од Јапонија: - VRV системи - ALTHERMA топлински пумпи - високо ефикасни водено ладени топлински пумпи (геотермални топлински пумпи) - инвертерски воздушно ладени топлински пумпи - вентилоконвектори во сите изведби - сплит и мулти сплит инвертер клима уреди Понудата вклучува и други производи за климатизација: клима ормари, клима комори, топловодни калорифери, вентилатори
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Загребска 28-б лок.17
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3109998
  • Факс #:02/3108889
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи29
Член од19 Мар, 2013
Последна промена14:35:02 , 18 Окт, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

за информации и помош при купување