00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Set of white and yellow gold (necklace, bracelet and earrings)

10%save

Set of white and yellow gold (necklace, bracelet and earrings)

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

84500.0 MKD 76050 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Set of necklace, bracelet and earrings made ​​of white and yellow gold of 14 carats.
 • Category:Jewelry
 • Availability:Contact
 • оцени од корисници
  company profile

  Jewellery Smaragd

  • Company introduction:Добредојдовте на презентацијата на нашета златара Смарагд Скопје. Ве покануваме да не посетите и да се уверите во квалитетот и асортиманот на нашите производи. Задоволство ќе ни биде да одговориме на сите ваши прашања, да ви понудиме најдобри технички решенија и цел да ги задоволиме сите Ваши очекувања. Се занимаваме со продажба и изработка на накит на широк спектар на Огрлици,Прстени,Обетки,Бурми, накит со драги и полудраги камења и да не ги забораиме нај милите детски производи со различни фигури .Во нашата понуда обединивме артикли од квалитетни производители, за кои обезбедуваме советување, техничка подршка. Вашето задоволство за нас е најголем комплимент. Побарајте не уште денес. Се наоѓаме на Г.Т.Ц. Скопје локал 15 или на тел.02/ 3120 089 и 072 669 111 VIBER исто така може да не посетите на страната на
  • Contact Person Name:smaragd.jewellery@gmail.com
  • Address:Г.Т.Ц. ЛОК.15 РЕОН 51 Златарска улица скопје
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:0038971316653
  • Telephone #:00 389 (0)2 3120-089
  • Year registered:1969
  • Total employees:6
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Necklace and earrings

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Necklace and earrings

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Earrings Bushi Fashion

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Earrings Bushi Fashion

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Earrings Bushi Fashion

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Earrings Bushi Fashion
  070/287-777

  shopping assistance