00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Jewellery Smaragd

 • Company introduction:Добредојдовте на презентацијата на нашета златара Смарагд Скопје. Ве покануваме да не посетите и да се уверите во квалитетот и асортиманот на нашите производи. Задоволство ќе ни биде да одговориме на сите ваши прашања, да ви понудиме најдобри технички решенија и цел да ги задоволиме сите Ваши очекувања. Се занимаваме со продажба и изработка на накит на широк спектар на Огрлици,Прстени,Обетки,Бурми, накит со драги и полудраги камења и да не ги забораиме нај милите детски производи со различни фигури .Во нашата понуда обединивме артикли од квалитетни производители, за кои обезбедуваме советување, техничка подршка. Вашето задоволство за нас е најголем комплимент. Побарајте не уште денес. Се наоѓаме на Г.Т.Ц. Скопје локал 15 или на тел.02/ 3120 089 и 072 669 111 VIBER исто така може да не посетите на страната на
 • Contact Person Name:smaragd.jewellery@gmail.com
 • Address:Г.Т.Ц. ЛОК.15 РЕОН 51 Златарска улица скопје
 • Post Code:1000
 • City:Skopje , Macedonia
 • Cell Phone #:0038971316653
 • Telephone #:00 389 (0)2 3120-089
 • Year registered:1969
 • Total employees:6
 • Geo Location:Show

Location

Images

Logo

Other

Company profile complete75.00%
Followed2
Follows3
Number of products131
Member since23 Mar, 2012
Last activity10:14:30 , 03 Apr, 2018
Would you like to receive seasonal discounts?


070/287-777

shopping assistance