00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Supravit L-Carnitine 1000 mg + extract of Japanese green tea

Supravit L-Carnitine 1000 mg + extract of Japanese green tea

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

502 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Бесплатна достава низ цела Македонија за нарачки над 1000 ден. од производите на Кенди.

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Комплетна формула за согорување на масти. Ја зголемува физичката издржливост и го помага процесот на слабеење. Се употребува исклучиво во комбинација со физичка активност. 18 шумливи таблети. Намалувањето важи до 09.2015.
 • Availability:Contact
 • Seller:Kendi
 • оцени од корисници
  company profile

  Kendi

  • Company introduction: Фирмата Кенди дооел е застапник на производите на : *Кенди Бугарија кои се изработуваат по лиценца на Кенди Швајцарија,( додатоци во исхрана, инстант напитоци) *Lactina Ltd-Бугарија една од водечките компании во Европа во својата област - репроматеријали и микробиолошки стартер култури за млекарската индустрија. *Simoneks Sbrija- 99,31% биоразградливи дезифициенси врз база на активен кислород *МЕДТАРТУФ - Мед со идентичен состав како составот на печурката тартуф.
  • Contact Person Name:Кире Андевски
  • Address:ul.Boro Todorovik 1 br.2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:00 389 70338054
  • Telephone #:00 389 2 3118 140
  • Fax #:00 389 2 3118 140
  • Year registered:1997
  • Total employees:15
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance