00

Sign in to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Pakete turistike

Pakete turistike

Цената е со вклучен ДДВ
196.000 ALL

 • product description
 • company profile
product description
 • Description:Bordeaux - Biarritz
  :
  Pushime Verore ne bregun e Atlantikut Francez
  06/08/2014:

  Nisja me avion per ne Bordeaux (Tirane-Malpensa 07:00-08:40 dhe Malpensa-Bordeaux 11:45-13:20). Vizite e qendres historike : rruga Sainte Catherine, sheshi i Quinquence, bregu i Garones, sheshi i Burses etj. Akomodimi ne Bordeaux.
  07/08/2014 :

  Nisja per ne Medoc, krahina e vererave te famshme. Vizite e nje kantine vere ne Medoc. Pas dite plazh ne Lacanau-Océan, i preferuar per sportin e surfit. Ne mbremje kthimi ne Bordeaux. Akomodimi ne Bordeaux
  08/08/2014 :

  Vizite e katedrales Saint Andre, kulles Pey-Berland etj. Mbasdite, vizite e Saint-Emilion, krahina tjeter e famshme e vererave. Ne mbremje kthimi ne Bordeaux. Akomodimi ne Bordeaux
  09/08/2014 :

  Vizite e qytetit te Arcachon-it. Plazh. Vizite e dunes se Pyla, me e larta ne Europe. Me pas do te nisemi ne drejtim te Biarritz. Mberritja ne mbremje. Akomodimi ne Biarritz.
  10/08/2014 :

  Plazh ne qender te qytetit. Vizite ne Saint Jean de Luz dhe ne San Sebastian. Akomodimi ne Biarritz.
  11/08/201 :

  Plazh ne qender te qytetit. Vizite ne Bayonne, Pau dhe ne Lourdes.Akomodimi ne Biarritz.
  12/08/2014 :

  Plazh ne qender te qytetit. Shopping. Akomodimi ne Biarritz.
  13/08/2014 :

  Nisja per ne aeroportin e Bordeaux-se per te marre avionin per t’u kthyer ne Tirane. (Bordeaux-Malpensa 13:50-15:20 dhe Bergamo-Tirane 19:00-20:45)
  Cmimi: 1400 Euro per person ;

  Ne cmim perfshihen: Udhetimi me avion dhe autobus komod, shetitjet dhe vizitat ne te gjitha qytetet, Fjetja dhe mengjesi ne hotel. Guida ne shqip gjate te gjithe udhetimit. Siguracioni shendetesor dhe asistenca gjate te gjithe udhetimit.
 • Availability:Online
 • company profile
  Price VAT Included:55.860 ALL

  Pakete turistike

  Price VAT Included:95.200 ALL

  Pakete turistike
  0

  shopping assistance