00

Sign in to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Paisja per pregatitjen e koktejleve dhe frapese

Paisja per pregatitjen e koktejleve dhe frapese

Цената е со вклучен ДДВ
10.000 ALL

 • product description
 • company profile
product description
 • Description:E lehte per tu perdorur dhe teper cilesore.E pershtatshme dge per lokale.
 • Availability:In Stock
 • Seller:Kenwood
 • company profile

  Kenwood

  • Company introduction:KENWOOD vjen per here te pare ekskluzivisht ne Shqiperi nga L & D. Artikujt Kenwood jane prej metali (TITANIUM). Artikuj per shtepi, bare, restorante.
  • Contact Person Name:Kenwood
  • Address:TIRANA, RRUGA E KAVAJES, ISH PARKU I AUTOBUZAVE, TEK QENDRA CONDOR CENTER
  • Post Code:1001
  • Cell Phone #:+355 692076328 / 69 20 33 699
  • Telephone #:+355 4 2257694
  • Fax #:+355 4 2257694
  Price VAT Included:6.000 ALL

  Paisje per akullore

  Price VAT Included:Ask for price

  PANETTONE

  Price VAT Included:Ask for price

  MIx
  035542257694

  shopping assistance