00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Витрина

  • Опис на компанијата:Витрина е создадена да биде креативно место, во јадротот на Скопје, за инспирација и реализација на креативноста на Архитектите и Дизајнерите на уникатни ентериери од висока класа и проекти со поголем обем. Витрина е проект во кој се застапени 25 Европски добавувачи, производители на Високо квалитетни и екслузивнни материјали за производство на мебел и оплеменување на просторот. Премиум Изложбен простор, во Градскиот Трговски Центар, на прв кат од страната на жена парк, во кој се наоѓа лагер колекцијата, простор кој нуди можност за одржување на средби со Вашите инвеститори, близок контакт со материјалите и Конференциска просторија, во која, по договор, би можеле да се изврши сооодветна презентација на Вашите проекти. Системот на производи кои Витрина го застапува е дефиниран со следните карактеристики: Квалитет, уникатност, долготрајност и висока естетика.
  • Име на контакт лице:Наде, Гоце
  • Адреса:ГТЦ кат 1 лам.6 лок.301
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023231224
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи210
Член од27 Јан, 2014
Последна промена13:34:25 , 19 Сеп, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка