00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот56.25%
Број на производи95
Член од16 Јан, 2015
Последна промена15:42:04 , 19 Јун, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt корисничка поддршка