00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Уни 24

  • Опис на компанијата:Климатизација, вентилација, греење , соларни системи Генерални увозници на брендот за климатизација Mitsubishi Heavy Industries
  • Име на контакт лице:Кирил Шопов
  • Адреса:Железничка б.б.
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070210524
  • Телефон #:070459140
  • Година на регистрација:1992
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи39
Член од23 Јун, 2013
Последна промена00:15:03 , 15 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt корисничка поддршка