00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вештачка трева (за спортски терени, игралишта и дворови)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вештачка трева наменета за спортски терени, игралишта и дворови.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:МСА Компани
 • профил на компанијата

  МСА Компани

  • Опис на компанијата:Спортски објекти и игралишта. Подлоги (акрил, тартан, полиуретан, гума.) Вештачка трева. Надворешни и внатрешни детски игралишта. Надворешни фитнес справи.Нашата web страна www.msakompani.com
  • Име на контакт лице:Адем Сејди
  • Адреса:Томе Пуре 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078/226536
  • Телефон #:078226956
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка