00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пелерина

25%заштеда

Пелерина

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1350.0 ден. 1000 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

Одбери големина

* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пелерина. Состав - 80% акрил и 20% полиамид. Боја - крем,сива, темно сина. Големини - S-XXL. При нарачка одберете големина.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антигона
 • Земја на потекло:Македонија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Антигона

  • Име на контакт лице:Antigona
  • Адреса:с.Брвеница
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070224940
  • Факс #:044 455803
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:500 ден.

  Женска блуза со плетенки

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 700 ден.

  Женски џемпер

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:1.150 ден. 800 ден.

  Женска наметка

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:1.150 ден. 800 ден.

  Женска наметка

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 700 ден.

  Машки џемпер
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка