00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мак-Дизел

 • Опис на компанијата:Индустриски ремонт на дизел мотори и компоненти - Резервни делови за дизел мотори - Ремонт на BOSCH пумпи, бризгалки, ињектори и дизни - Common Rail пумпи и дизни - Филтри (Fleetguard) Cummins Filtration - Масла - моторни и индустриски - Турбошаржери - Компресори за воздух
 • Име на контакт лице:Елена Анастасова
 • Адреса:бул. Александар Македонскиi 30
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+38972255501
 • Телефон #:+38922550064
 • Факс #:+38922550069
 • Година на регистрација:1992
 • Број на вработени:28
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи19
Член од26 Апр, 2012
Последна промена15:53:51 , 17 Окт, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка