00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Третман против брчки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Овој интензивен третман против брчки, хидратира, подмладува, ја затегнува и ја измазнува кожата и ги отстранува видливите знаци на стареење без користење на инвазивни процеси. Колагенските молекули, хиелуронската киселина и витаминот Ц имаат голема улога во овој третман. (чистење, нежен пилинг, пареа(ако е потребно), екстракција (ако е потребно), high-frequency, ампула (со галваник), маска, лифтинг масажа на лице и деколте, серум (со ултразвук), крема). Време: 1ч 30мин.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Цвет на животот

  • Опис на компанијата:Нашата цел е да го надминеме класичното. Да достигнеме и постигнеме нови параметри за тоа што претставува салон за убавина и здравје во вистинска смисла на зборот. Тука сакаме клиентите да го дознаат значењето на "Flower of Life", а тоа е да ја почувствуваат безграничната и бесконечната позитивна енергија, а притоа сетилата да доживеат нирвана од задоволство.
  • Име на контакт лице:Flower of life
  • Адреса:Никола Тримпаре 31/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:025117550
  • Локација на мапа:Прикажи  025117550

  корисничка поддршка