00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

МАСЛИНКА Комплет за нега на лице


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Комплетот Вклучува:
  1.МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ 250 мл
  2. ДНЕВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 30 мл
  3.ПОДМЛАДУВАЧКИ НОЌЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ 30мл
  4. КРЕМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 30мл
  5.ПОДАРОЧНА ТОРБИЧКА РЕФАН

  БЕЗ ПАРАБЕНИ!

  Во лабораториите на Рефан направивме колекција "маслинка" базирајќи се на козметичките својства на маслото и екстрактот од маслинка! Производи со навлажнувачки, подмладувачки и регенеративен ефект, богати со антиоксиданси, кои го стимулираат обновувањето на кожата и штитат од штетното влијание на животната средина.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Бугарија
 • профил на компанијата

  Рефан - Реми Пан

  • Опис на компанијата:Ексклузивен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија Парфеми и козметика од природно потекло. Создадена со најнова технологија по ISO стандарди. Користени се есенцијални масла за да се создадат најоптимални производи. Компанијата РЕФАН има богата понуда на различни производи богати со природен формули со цел да ги задоволи потребите на своите клиенти. Фирмата гарантира: -Висок степен на иновација во технолошка опрема, суровини и материјали за производство. -Примена на најновите технологии развиени од страна на парфеми и козметика лаборатории светска слава. -Формули развиен во согласност со барањата на европските директиви и законската регулатива за соодветниот тип на производ. -Контрола на квалитетот на производство за време на целиот процес на производство. Фирмени продавници „РЕФАН“: 1.ГТЦ сутерен лок.332 тел. ++389 2 3133142 2.ДТЦ БУЊАКОВЕЦ лок. 13 тел.++389 2 6090027 3.Бул.К.Ј. ПИТУ бр 26,лам.1;лок.8 тел. ++389 2 2460186 4.ВЕРО ЏАМБО (киоск меѓу ескалаторите) тел.+389 77 809 026 5.СИТИ МОЛ киоск на 1-ви спрат тел. +389 78 988 844 WWW.REFAN.COM
  • Име на контакт лице:Александра
  • Адреса:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+38922460186
  • Година на регистрација:1997
  • Локација на мапа:Прикажи  022460186

  корисничка поддршка