00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Анти стрес масажа


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Помага да се создаде смирена состојба на будност, додека се намалува менталниот стрес. Масажа за смирување на умот, и разбистрување на мисловниот процес. Масажата е релаксирачка и му овозможува на телото да се ослободи од акумулираниот стрес. Време: 1ч и 15мин.
 • Категорија:Масажи
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Цвет на животот

  • Опис на компанијата:Нашата цел е да го надминеме класичното. Да достигнеме и постигнеме нови параметри за тоа што претставува салон за убавина и здравје во вистинска смисла на зборот. Тука сакаме клиентите да го дознаат значењето на "Flower of Life", а тоа е да ја почувствуваат безграничната и бесконечната позитивна енергија, а притоа сетилата да доживеат нирвана од задоволство.
  • Име на контакт лице:Flower of life
  • Адреса:Никола Тримпаре 31/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:025117550
  • Локација на мапа:Прикажи  025117550

  корисничка поддршка