00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кенди

 • Опис на компанијата:Фирмата Кенди дооел е застапник на производите на : *Кенди Бугарија кои се изработуваат по лиценца на Кенди Швајцарија,( додатоци во исхрана, инстант напитоци) *Lactina Ltd-Бугарија една од водечките компании во Европа во својата област - репроматеријали и микробиолошки стартер култури за млекарската индустрија. *Simoneks Sbrija- 99,31% биоразградливи дезифициенси врз база на активен кислород *космички МЕДТАРТУФ - Мед со идентичен состав како составот на печурката тартуф. * Природни минерални органски ѓубрива
 • Име на контакт лице:Кире Андевски
 • Адреса:ul.Boro Todorovik 1 br.2
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:00 389 70338054
 • Телефон #:00 389 2 3118 140
 • Факс #:00 389 2 3118 140
 • Година на регистрација:1997
 • Број на вработени:15
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи7
Член од24 Јун, 2013
Последна промена08:59:36 , 10 Јан, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt корисничка поддршка