00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Интер Мебел

  • Опис на компанијата:Интер Мебел е компанија основана во 2001 година, со јасна цел, мисија и визија, производство, продажба и дистрибуција на гарнитури (софи) со двојна функција, за седење и спиење, кревети и француски лежаи задоволувајќи ги највисоките светски стандарди, користејќи ги најквалитетните сертифицирани материјали преку процес на дизајнирање од стручни и едуцирани лица до исплатливо решеније за удобност и функционалност во домот. Наша цел е да ви обезбедиме највисока удобност притоа заштедувајќи го секој сантиметар од вашиот простор.
  • Име на контакт лице:Интер мебел
  • Адреса:с.Дабиле 2
  • Поштенски број:2400
  • Град:Струмица , Македонија
  • Телефон #:034 346858
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи6
Член од24 Апр, 2017
Последна промена00:15:03 , 29 Апр, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt корисничка поддршка