00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Лепак за керамички плочки (бел) L-1 extra


  • опис на производот
  • профил на компанијата
опис на производот
  • Опис на производот:Лепак за керамички плочки (бел) L-1 extra Eurofix 25kg
  • Достапност:Контакт
  • Продавач:Лику Фикс
  • профил на компанијата

    Лику Фикс

    • Име на контакт лице:Liku Fix
    • Адреса:с.Трапчин Дол
    • Град:Кичево , Македонија
    • Телефон #:071221512
    • Локација на мапа:Прикажи    070/287-777

    MarketKonekt информации и помош при купување