00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПОЛИКОЛОР

ПОЛИКОЛОР

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Наменета е за финална обработка на фасади, а може да се користи и за внатрешни ѕидови и тавани, растворлив е во вода.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Сахем Хромос
 • профил на компанијата

  Сахем Хромос

  • Име на контакт лице:Сахем
  • Адреса:бул.Браќа Гиноски 184-а
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 42 213088
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување