00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Внатрешни врати


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1. Внатрешни врати - димензии: 90x200 см, 80x200см, 70x200 см, 90x245 см т.н. Ширината на рамката 10-30 см.

  2. Рамката на вратата е изработена од масивно дрво, додека вратата во поголемиот дел од дрво, но обложено со панел 8 мм.

  3. Вратата и рамката се обложени со фолија што ја прави вратата отпорна на влага и лесни гребаници. За секој модел на врата постои и еквивалентен модел, но со стакло. Различни бои и дизајни.

  4. Разни модели и бои. Можноста за отворање од левата и десната страна.

  5. Попратни елементи: шарки (закачалки), цилиндари со клучеви, кваки за отворање и завртки за монтажа.

  Компанијата "РБИ КОМПАНИ" е основана во септември 2005 година. Во почетокот функционираше како фабрика во Гостивар за одржување и поправка на машини, а сега по 10 години, освен тоа, таа е и главниот магацин во Македонија, Гостивар. За одбележување на 10-годишната активност "РБИ КОМПАНИ" нуди нови производи како што се: надворешни врати со висока безбедност (со картичка).

  Нашата мисија е клиентот секогаш да биде задоволен со производите што ги купува од нас!
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:РБИ Компани
 • профил на компанијата

  РБИ Компани

  • Име на контакт лице:/
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070600005
  • Телефон #:042211033
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување