00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПВЦ профили и оков за врати и прозорци


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Оков за врати и прозори и продажба на PVC профили.

  Ги застапуваме следниве брендови:

  - Prowin
  - Wintech
  - Vorne
  - Soytas
  - BzzzX
  - Kale Kilit
 • Категорија:Прозорци
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:ЕН ФА Трејд
 • профил на компанијата

  ЕН ФА Трејд

  • Име на контакт лице:Ен фа трејд
  • Адреса:Качанички пат б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022600058
  • Факс #:022601391
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување