00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПВЦ Прозорци Bauer


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-10% ПОПУСТ на PVC Bauer прозори со 5 и 6 коморен профил.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Финестра бау
 • профил на компанијата

  Финестра бау

  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Бутелска б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078506666, 078425000, 078326000
  • Телефон #:022622264
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување