00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Nexe Crijep ќерамиди


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ќерамиди од брендот Nexe Crijep со природен материјал, врвен квалитет и дизај, отпорност на надворешни влијанија и гаранција.
 • Продавач:Алфа импорт
 • Земја на потекло:Хрватска
 • профил на компанијата

  Алфа импорт

  • Опис на компанијата:Алфа Импорт е формирана 1990 година и континуирано брзо се развива како приватно поседувана фирма, од професионалци со истакнато искуство и знаење и јасна визија да воспостават нови стандарди во продажно-дистрибутивното деловно работење во областа на градежништвото.Нашата фирмаALFA IMPORT со седиште во Скопје успешно и квалитетно работи веќе 25 години на македонскиот пазар како независна фирма со приватен капитал во областа на градежништвотои градежните материјали.Полето на делување на Алфа Импорт опфаќа дистрибуција на сите стоваришта во Македонија.
  • Име на контакт лице:Katerina
  • Адреса:Источна Индустриска зона б.б., Маџари
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975435075
  • Телефон #:023064404
  • Факс #:023064404
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување