00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Podno greenje

Podno greenje

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Podno greenje e 20-30% poekonomicno i poefikasno. Crevata polyethylene so 30 garancija. Shvajcarsko iskustvo.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бест Терм
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:30 години
 • Минимална количина за нарачка:20
 • профил на компанијата

  Бест Терм

  • Опис на компанијата:Vodovod, Greenje, Solari, Kanalizacija
  • Име на контакт лице:Флорим Esati
  • Адреса:Dobroshte -Tearce
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:071322208
  • Телефон #:044381496
  • Факс #:044381496
  • Година на регистрација:2004
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Podno greenje

  Цена со ДДВ:/21.000 ден.

  INVERTER KLIMA NEO 3.5 KW-LADENJE,3 ...

  Цена со ДДВ:/29.000 ден.

  HIT PONUDA NEO 5.5 KW INVERTER 5 GO ...

  Цена со ДДВ:/29.000 ден.

  KLIMI NEO 5.5 KW INVERTER VRVEN KLA ...

  Цена со ДДВ:/21.000 ден.

  HIT PONUDA KLIMI NEO INVERTER 5 GOD ...

  Цена со ДДВ:/210 ден.

  Peleti
  02/3177-888

  за информации и помош при купување