00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Sport Action Camera - Спортска камера


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена од 1799 денари со вклучени додатоци за кацига и водоотпорна маска!

  Спецификации:
  - Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps)
  1280*720 пиксели (30 fps)
  - Широко аголни леќи: 140 степени
  - Водоотпорност до 30 метри
  - Мулти јазично мени
  - Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот)
  - Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење)
  - Влез/Излез: Micro USB
  - Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметри

  Во пакетот добивате:
  - Маска за водоотпорност
  - Додаток за прицврстување на кацига
  - Додаток за прицврстување на велосипед
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  075227744

  корисничка поддршка