00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Слушалки Sennheiser MM 80i

10%заштеда

Слушалки Sennheiser MM 80i

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

11500.0 ден. 10350 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:High-end слушалки за во уво со извонредна изолација на шум
  -Подобренo искуство при патување
  Со динамичен Sennheiser стерео звук, ефикасно намалување на шумот и исклучително трајно куќиште, ММ 80i TRAVEL се совршени слушалки за глобални патници. Таа ја блокира надворешните бучава, како оние од авиони, возови и автомобили-и ви овозможува да уживате во музиката непречено и опуштено.
  -Исклучителен звук
  Звучниците имаат динамички драјвери и моќни неодимиумски магнети кои обезбедуваат извонредни звук, со јасно подобрување на деталите и нијансите. Понатаму, извонредниот квалитет на звукот е зајакнат и со одличниот дизајн заради намалување на бучавата.
  -Едноставна контрола
  Вградениот контролер во линија со вграден микрофон работи беспрекорно со најновите генерации на iPod, iPhone и iPad. * Тоа ви овозможува да го завршите или одбиете повикот, или да ја активирате гласовната контрола без посегање по вашиот телефон. Имате инстант контрола на јачината на звукот, и ќе можете да го вклучите или да паузирате, прескокнете на следната или претходната песна. Сето тоа е лесно и брзо со само едно притискање на копче на контролерот во линија.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Амски
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Амски

  • Опис на компанијата:Аудио видео опрема
  • Име на контакт лице:Никола Димитровски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 3-2/3
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 75 267367
  • Телефон #:+38923298844
  • Факс #:+38923298844
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.250 ден.

  Слушалки Sennheiser MM 70i
  070/287-777

  корисничка поддршка