00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Послужавник со перниче

23%заштеда

Послужавник со перниче

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

670.0 ден. 516 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Послужавник со перниче со димензии 43х32,5 цм
 • Продавач:MOSS Home Centre
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  MOSS Home Centre

  • Опис на компанијата:Moss Home Center е нов бренд во Македонија, но со менаџмент од триесет годишно искуство. Фирмата е основана со еден голем предизвик пред себе да ги задоволи сите потреби за опремување на еден дом. Но, не само опремување, туку да внесе нова инспирација за модерниот дом на 21 век. Затоа и нашето мото е новиот концепт на домот. Во нашата понуда од преку 5000 артикли кои ќе ги задоволат скоро сите потреби за опремување на просторот во домот, се наоѓаат следниве групи на производи: за кујна, бања, дневен престој, градина, декоративни производи од секаков вид за секаков вкус и друг сезонски асортиман. Се ова од брендовите како што се Schafer (Германија) , Metaltex (Италија), Plastmecanica (Италија), Pyrex (Франција), Metalac (Србија), Emo (Словенија), Luminarc (Франција), Bormioli (Шпанија), Severin (Германија), Bosh (Германија), Bauer(Германија), Gorenje(Словенија), Eminem(Турција), Sterk plast(Романија), International cookware(Франција), Devilla home textiles(Португалија) итн. Со својот квалитет, услуга и богатата понуда Moss Home Center станува се повеќе место кое не се заобиколува лесно за уредување на својот простор и купување подароци за најблиските.Разубавете го својот животен простор, израдувајте ги своите пријатели, купувајте во Moss Home Center. Изградена на темелите на семејството и заедницата, нашата мисија е: “Moss Home Center да биде синоним за чесност, квалитет, доверба и одлична услуга.” Преку доброто управување да продолжиме да растеме ние самите, нашите бизнис партнери, нашите вработени и нашата заедница. Поради големиот интерес на социјалните мрежи каде што не можеме да прикажеме многу производи, одлучивме да отвориме онлајн продавница, и да го донесеме целиот асортиман во секој дом во Македонија. Нашата бизнис филозофија е со нашиот широк асортиман, со високо ниво на услуги и најповолни цени и квалитет на производите да ја добиеме 100% довербата на нашите потрошувачи бидејќи купувањето кај нас може да им донесе само задоволство и добро расположение. И
  • Име на контакт лице:MOSS
  • Адреса:Булевар Крсте Мисирков 9а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3109229
  • Локација на мапа:Прикажи
  23%заштеда
  Цена со ДДВ:1.180 ден. 909 ден.

  Огледало со дрвена рамка

  Цена со ДДВ:180 ден.

  Портокалово суво цвеќе

  Цена со ДДВ:360 ден.

  Сталак

  Цена со ДДВ:1.290 ден.

  Бел Свеќник

  Цена со ДДВ:1.210 ден.

  Бел сталак

  Цена со ДДВ:230 ден.

  Сукало со декорации
  070/287-777

  корисничка поддршка