00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Метална здела

23%заштеда

Метална здела

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

430.0 ден. 331 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Метална нелеплива здела за печење од француско производсто на брендот Pyrex. Димензии 27 цм дијаметар.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:MOSS Home Centre
 • Земја на потекло:Франција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  MOSS Home Centre

  • Опис на компанијата:Moss Home Center е нов бренд во Македонија, но со менаџмент од триесет годишно искуство. Фирмата е основана со еден голем предизвик пред себе да ги задоволи сите потреби за опремување на еден дом. Но, не само опремување, туку да внесе нова инспирација за модерниот дом на 21 век. Затоа и нашето мото е новиот концепт на домот. Во нашата понуда од преку 5000 артикли кои ќе ги задоволат скоро сите потреби за опремување на просторот во домот, се наоѓаат следниве групи на производи: за кујна, бања, дневен престој, градина, декоративни производи од секаков вид за секаков вкус и друг сезонски асортиман. Се ова од брендовите како што се Schafer (Германија) , Metaltex (Италија), Plastmecanica (Италија), Pyrex (Франција), Metalac (Србија), Emo (Словенија), Luminarc (Франција), Bormioli (Шпанија), Severin (Германија), Bosh (Германија), Bauer(Германија), Gorenje(Словенија), Eminem(Турција), Sterk plast(Романија), International cookware(Франција), Devilla home textiles(Португалија) итн. Со својот квалитет, услуга и богатата понуда Moss Home Center станува се повеќе место кое не се заобиколува лесно за уредување на својот простор и купување подароци за најблиските.Разубавете го својот животен простор, израдувајте ги своите пријатели, купувајте во Moss Home Center. Изградена на темелите на семејството и заедницата, нашата мисија е: “Moss Home Center да биде синоним за чесност, квалитет, доверба и одлична услуга.” Преку доброто управување да продолжиме да растеме ние самите, нашите бизнис партнери, нашите вработени и нашата заедница. Поради големиот интерес на социјалните мрежи каде што не можеме да прикажеме многу производи, одлучивме да отвориме онлајн продавница, и да го донесеме целиот асортиман во секој дом во Македонија. Нашата бизнис филозофија е со нашиот широк асортиман, со високо ниво на услуги и најповолни цени и квалитет на производите да ја добиеме 100% довербата на нашите потрошувачи бидејќи купувањето кај нас може да им донесе само задоволство и добро расположение. И
  • Име на контакт лице:MOSS
  • Адреса:Булевар Крсте Мисирков 9а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3109229
  • Локација на мапа:Прикажи
  23%заштеда
  Цена со ДДВ:580 ден. 447 ден.

  Метална здела за печење

  23%заштеда
  Цена со ДДВ:750 ден. 578 ден.

  Метална здела со одвојување

  23%заштеда
  Цена со ДДВ:550 ден. 424 ден.

  Округла керамичка здела за печење

  23%заштеда
  Цена со ДДВ:320 ден. 246 ден.

  Стаклен сад за печење 27х4цм

  23%заштеда
  Цена со ДДВ:340 ден. 262 ден.

  Стаклена здела за печење

  23%заштеда
  Цена со ДДВ:660 ден. 508 ден.

  Црвена здела во форма на круг
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка