00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Авто-плински уреди


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Центар за монтирање на плински системи. Брендови Lovaco и Landirenzo. Можност за плаќање на рати. - Плински системи за автомобили - Авто плински уред - Уреди на плин - автоплин - Инсталација на плински уреди. Контакт телефони: 02/2033091 и 070/250242
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Мармил монт
 • Гаранција:2 години
 • профил на компанијата

  Мармил монт

  • Опис на компанијата:Мармил монт е центар за монтажа на плински системи.
  • Име на контакт лице:Петар Механџиски
  • Адреса:Наум Чакаров 41
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/250242
  • Телефон #:02/2033091
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  за информации и помош при купување