00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Електричен инхалатор А420


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-Небулизација 0.33 мл/мин -Медикамент 0.3мл -Максимален проток на воздух 7.5:10л/мин. -Максимален притисок на воздух 2.3 : 2.5 бари -Големина на честици 4.5микрони -Сетот содржи: маска за деца, маска за возрасни, назален дел, дел за уста, црево, резервоар, резервен филтер
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:КМ Марјан
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  КМ Марјан

  • Опис на компанијата:Веледрогеријата КМ - Марјан д.о.о.е.л, Скопје се занимава со ПРОДАЖБА и СЕРВИС на медицинска опрема. Нашата палета на производи вклучува голем избор на мерачи на крвен притисок, мерачи на шеќер во крв, инхалатори, прочистувачи (јонизатори) и овлажнувачи (освежувачи) на воздух, стетоскопи, инфра – црвени солукс лампи, дигитални топломери и др. Традиционално соработуваме со светски реномирани фабрики за производство на медицинска опрема. Веледрогеријата КМ - Марјан д.о.о.е.л, Скопје е ексклузивен овластен увозник и дистрибутер за Република Македонија и балканските земји, за компаниите BOKANG, Elettroplastica, Tianjin Empecs Medical, ibp, Welch Allyn (Spiedel Keller), efbe – schott, Genexel Medical, bm-korea, jawon medical, KARE Medical, AROOXY. Би сакале од се срце да им се заблагодариме на нашите верни потрошувачи и лојани партнери за нивната досегашна соработка, со надеж дека таквиот партнерски и пријателски однос ќе продолжи и во иднина.
  • Име на контакт лице:Марјан Крстиќ
  • Адреса:ул. Мајка Тереза (Водњанска) бр. 60
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 260 687
  • Телефон #:00 389 (0)2 3223 786
  • Година на регистрација:1993
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.290 ден.

  ИНХАЛАТОР А101/102

  Цена со ДДВ:500 ден.

  Мерач на шеќер во крв Medisign MM 1 ...

  Цена со ДДВ:1.200 ден.

  Мерач на шеќер во крв Medisign MM 1 ...
  070/287-777

  за информации и помош при купување