0 0

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Машки џемпер

30%заштеда

Машки џемпер

Додадено во кошничка
Продолжи со купување Кон плаќање

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1000.0 ден. 700 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери големина

* Бесплатна достава за цела Македонија

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Машки џемпер со закрпи за лакти. Состав - 100% акрил. Боја - маслина. Големини - од 48 до 56. При нарачка одберете големина.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антигона
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Антигона

  • Име на контакт лице:Antigona
  • Адреса:с.Брвеница
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070224940
  • Телефон #:044 455550
  • Факс #:044 455803
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:/700 ден.

  Машки џемпер

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 700 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:/600 ден.

  Машки џемпер

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:900 ден. 600 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:/1.500 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:/400 ден.

  Машки елек
  02/3177-888

  за информации и помош при купување