00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред Mitsubishi MSZ-FH

23%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клима уред Mitsubishi MSZ/MUZ-FH 3D-Isee sensor. Хиперинвертер со работен режим до -25C i COP:5.52
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Уни 24
 • Земја на потекло:Јапонија
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Уни 24

  • Опис на компанијата:Климатизација, вентилација, греење , соларни системи Генерални увозници на брендот за климатизација Mitsubishi Heavy Industries
  • Име на контакт лице:Кирил Шопов
  • Адреса:Железничка бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070210524
  • Телефон #:070459140
  • Година на регистрација:1992
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:47.200 ден. 40.120 ден.

  Клима уред Mitsubishi MSZ-SF

  21%заштеда
  Цена со ДДВ:69.700 ден. 55.063 ден.

  Клима уред Mitsubishi MSZ-EF
  070/287-777

  за информации и помош при купување