00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет дрвена масичка со столчиња


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сет масичка со две столчиња Bistro HDW091+R
  Материјал: дрво
  Шифра: 98035/7
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Младен
  • Телефон #:031445210
  Цена со ДДВ:800 ден.

  масичка со две столчиња

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:29.990 ден. 28.490 ден.

  Сет гарнитура за седење
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување