00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аголна гарнитура Смарт

20%заштеда

Аголна гарнитура Смарт

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

30000.0 ден. 24000 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери агол:

Одбери боја на основа:

* Бесплатна достава

Рок на испорака на производите е 30 дена од датумот на потврда за прием на нарачката од продавачот.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЗАБЕЛЕШКА: Доставата на овој производ е во рок од 30 дена во директен договор со продавачот по направена нарачка/купување.

  Карактеристики:
  - Должина: 280цм
  - Ширина: 155цм
  - Длабочина: 90цм
  - Длабочина на седиште: 70цм
  - Димензија на лежај: 140 x 190 цм
  - Висина на седиште: 45цм
  При нарачка одберете боја и поставеност на аголот.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Интер Мебел
 • Земја на потекло:Македонија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Интер Мебел

  • Опис на компанијата:Интер Мебел е компанија основана во 2001 година, со јасна цел, мисија и визија, производство, продажба и дистрибуција на гарнитури (софи) со двојна функција, за седење и спиење, кревети и француски лежаи задоволувајќи ги највисоките светски стандарди, користејќи ги најквалитетните сертифицирани материјали преку процес на дизајнирање од стручни и едуцирани лица до исплатливо решеније за удобност и функционалност во домот. Наша цел е да ви обезбедиме највисока удобност притоа заштедувајќи го секој сантиметар од вашиот простор.
  • Име на контакт лице:Интер мебел
  • Адреса:с.Дабиле 2
  • Поштенски број:2400
  • Град:Струмица , Македонија
  • Телефон #:034 346858
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:36.900 ден. 31.365 ден.

  Аголна гарнитура Софија

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:37.000 ден. 27.750 ден.

  Аголна гарнитура Лего

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:55.600 ден. 44.480 ден.

  Аголна гарнитура Лукс

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:17.000 ден. 13.600 ден.

  Лежај Пиколо

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:25.700 ден. 19.275 ден.

  Тросед Елеганс
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување