00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чешма MGG90

Чешма MGG90

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

28350 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Чешмите за садопери се со врвен дизајн, естетика и квалитет. Создадени од материјалите кои Telma ги развива во комбинација со нерѓосувачки челик. Приозводи кои спаѓаат во АА класата на портошувачка, што преку заштеда на вода и енергија, овозможува самоисплатливост на оваа инвестиција. Производи со 5 годишна гаранција од страна на производителот. MGG90 е чешма во бела бела. Одличен додаток доколку користите еден од нашите мијалници Kinga или Amanda.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Витрина
 • Земја на потекло:Италија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Витрина

  • Опис на компанијата:Витрина е создадена да биде креативно место, во јадротот на Скопје, за инспирација и реализација на креативноста на Архитектите и Дизајнерите на уникатни ентериери од висока класа и проекти со поголем обем. Витрина е проект во кој се застапени 25 Европски добавувачи, производители на Високо квалитетни и екслузивнни материјали за производство на мебел и оплеменување на просторот. Премиум Изложбен простор, во Градскиот Трговски Центар, на прв кат од страната на жена парк, во кој се наоѓа лагер колекцијата, простор кој нуди можност за одржување на средби со Вашите инвеститори, близок контакт со материјалите и Конференциска просторија, во која, по договор, би можеле да се изврши сооодветна презентација на Вашите проекти. Системот на производи кои Витрина го застапува е дефиниран со следните карактеристики: Квалитет, уникатност, долготрајност и висока естетика.
  • Име на контакт лице:Наде, Гоце
  • Адреса:ГТЦ кат 1 лам.6 лок.301
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023231224
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:20.750 ден.

  Чешма NEW MIX 80
  070/287-777

  корисничка поддршка