00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Канцелариска столица

28%заштеда

Канцелариска столица

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

6990.0 ден. 4990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Канцелариска столица УФ06
  Боја: црна
  Материјал: текстил, метал, дрво
  Димензии: 62 х 63 х 112cm
  Шифра: 85543/ 11
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Младен
  • Телефон #:031445210
  26%заштеда
  Цена со ДДВ:2.990 ден. 2.190 ден.

  Канцелариска столица

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.490 ден. 2.790 ден.

  Канцелариска столица

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:2.990 ден. 2.090 ден.

  Столица

  26%заштеда
  Цена со ДДВ:1.290 ден. 949 ден.

  Столица Office
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување