00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Juust! Homme Wanted - Eau de Parfum 100 ml.

36%заштеда

Juust! Homme Wanted - Eau de Parfum 100 ml.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1399.0 ден. 895 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Машки, зимски парфем кој мириса слично на Joop! "Joop! Homme Wild"

  Главни ноти: розов бибер
  Средни ноти: рум
  Основни ноти: дрвени ноти, тутун

  Дефинитивно најдобрата композиција за бунтовни мажи кои преферираат добра забава. Исклучително заводливи машки ароми, составени од комбинација на слатки ноти од розов бибер, со сензуален акцент во форма на рум и тутун. Составот на ваквите магични ноти ја привлекува околината и претставува одличен избор за во ноќните клубови.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Беллина
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Адреса:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078885333
  • Телефон #:078885333
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка